Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Як підготувати дах до зими?

Як підготувати дах до зими?

Для того щоб дах над головою не “протікав” потрібно вчасно проводити огляд та ремонт ушкоджених ділянок, але по при це не кожен має досвід та бажання лізти на небезпечну висоту. Тож як підготувати дах та хто і що для цього потрібен?

Кожна покрівля, незалежно від структури та покриття, потребує регулярних перевірок. Деякі із будівельних фірм, після установки даху надають безкоштовні послуги покрівельних бригад, які і займаються оглядом та дрібним ремонтом покрівлі. Однак якщо ви не можете скористатись такою послугою, причин занепокоєння немає. Послуги на огляд не є дорогими, і завдяки цьому ви зможете уникнути набагато більших фінансових вкладень які б довелося витратити на весні, із проблемними ділянками покрівлі. Навіть невелика щілина в покрівельному матеріалі може спричинити потрапляння вологи у середину покрівельної конструкції.


Наслідки пошкодження покрівлі, зокрема несправної гідроізоляції, виявляються найчастіше лише тоді, коли елементи під верхнім шаром покрівлі пошкоджені та потребують ремонту чи заміни. Більше того такі роботи слід замовляти у період літа та осені, адже погода дозволяє проводити роботи на даху, а дощі, які трапляються восени, дозволяють вам перевірити якість проведених ремонтних робіт, особливо з точки зору герметичності.

Заповнення щілини ущільнювачем

Якщо у вас на даху установлена металева черепиця тоді однією із проблем після весняно-літнього періоду — дефекти покрівельних ущільнювачів.
Засоби для ущільнення через деякий час можуть розсипатися, що спричиняє невеликі дефекти, через які восени і взимку волога може потрапити під покрівлю. Для пошуку та заповнення таких порожнин потрібна професійна допомога. Адже на звичайний погляд помітити дрібні дефекти доволі важко, а без досвіду усунути проблему буде неможливо.
Якщо ви скористалися допомогою професіоналів, варто також просити їх переглянути усі установлені елементи, наприклад вікна на даху, місця де установлені і виведені димоходи, люки на даху, адже із часом ізоляція трухлявіє, створюючи мікро проміжки, через які у середину потрапляє вода у приміщення.

Контроль прохідності жолоба

Що ви можете зробити самі — це контроль прохідності жолобів. Влітку та восени багато забруднювачів збираються у жолобах, із гілок, листя та хвої, через забруднення від опадів, до піску та сажі з димоходу. Забиті водостоки призводять до того, що під час дощів вода замість того, щоб іти у землю, переливається і починає текти по фасаду, тим самим його руйнуючи, а крім цього піддаючи покрівельний матеріал волозі що може згодом призвести до до розмноження грибку

Догляд за дахом

Осінній період — це також найкращий час для очищення даху. Справді велика частина покрівельних покриттів не потребує спеціальних технічних перевірок, оскільки велика частина бруду змивається дощем, але, незважаючи на це, бруд може накопичуватися на поверхні навіть у вигляді відкладень пилу або сажі. Дахи, незалежно від типу покриття, найкраще мити м’якою щіткою і водою під тиском, промиваючи дах зверху. Для більш важкого забруднення можна використовувати спеціальні миючі засоби для чистки покрівельних матеріалів. Чистий дах не тільки дає красивий візуальний ефект, але також захищає жолоби від засмічення, а фасад — від бруду. При очищенні покрівлі також важливо звернути увагу на наявність корозії на даху. Якщо ви помітили на своєму даху перші початки корозії то їх слід очистити та зафарбувати спеціальною антикорозійною фарбою, що дасть нам вирішення проблеми із подальшим руйнуванням покрівлі восени та взимку. Звісно усі вищевказані роботи на даху ми рекомендуємо робити спеціалізованим бригадам, а також промисловими альпіністами. Адже потрібно пам’ятати про свою безпеку! Пам’ятайте що всі заходи, що проводяться до зими, захищають не тільки дах, але і всю будівлю. Тож варто витратити трохи часу та невеликих витрат, щоб уникнути подібних проблем, пов’язаних із поганим технічним станом даху восени та взимку.

За допомогою що до заміни покрівлі, огляду даху, та дрібних ремонтів ви можете звернутися до нашої компанії “Alprom” за телефоном +38‎(097)583-56-29 Будемо раді вам допомогти адже наша робота завжди на висоті!

ОСТАННІ НОВИНИ