Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Як підняти важкий вантаж на висоту?

Як підняти важкий вантаж на висоту?

У міфі про Сизіфа головний герой довго і без успіху штовхав камінь у гору. На жаль, часто спроби перемістити фортепіано на п’ятий поверх стають тією ж сизифовою роботою.
Існує кілька способів підняти вантаж на висоту:

1) Підйом вантажу за допомогою ліфтів.

Це один із хороших способів, ви можете доставити вантаж вручну якщо його габарити та вага дозволяє. Або піднімати об’єкт вручну, але у будинках бувають вузькі сходи, або надто круті для підйому. Тому великий вантаж безумовно, застрягне, його доведеться всіляко штовхати і повертати, щоб якось підняти до наступного повороту. При цьому об’єкт торкнеться поруччя, стін, дверей, сходів. Тобто це пошкодить ваш вантаж ударами. Крім того, все це просто небезпечно для вашого здоров’я, адже гравітація – це бездушна і непереборна сила. Не важко уявити, як падіння на сходах із вантажем 500 кг закінчиться для людини. Речі які не можна вручну піднімати, а це вантажі від 100 кг. до яких входить такий перелік: сейфи, банкомати, музичні інструменти (арфа, фортепіано, інші..), поліграфічне обладнання, меблі, телевізори ( велика діагональ ), холодильники (побутові, промислові, вітрини), музейні експонати, транспортні засоби , кондиціонери, серверні шафи, склопакети, будівельні матеріали та інше.

2) Підйом вантажу з автокраном та іншим важким обладнанням.

Цей метод застосовується, коли необхідно підняти обладнання категорії підвищеної складності. Наприклад, якщо ви хочете доставити вантаж більше 1000 кг. Візьміть до уваги що використовувати кран для підйому обладнання, музичних інструментів, меблів та інших предметів вагою менше тонни нераціонально. Перш за все, тому, що автомобільні крани зазвичай використовуються тоді, коли виникає потреба підняти дійсно важкі та громіздкі предмети: наприклад, заводську техніку, велику військову чи медичну техніку. Використовувати кран для підняття наприклад фортепіано рівнозначно спробі читати книгу з біноклем – це можливо, але незручно. Крім того, оренда спеціального обладнання коштує чималих грошей. І нарешті сусіди, які будуть очевидно, не задоволені тим що над їхніми вікнами просувається спец.тахніка, тому найкращим вибором є скористатися послугами промислових альпіністів.

3) Підйом вантажів за допомогою команди промислових альпіністів.

Це найкращий метод, який багато разів перевіряли наші співробітники. Лебідки та канати використовуються для підйому вантажу. Вантаж піднімається з вікна. Наші фахівці не можуть завдати шкоди будівлі або самому навантаженню – всі роботи проводяться дуже обережно і акуратно, а варіанту, щоб об’єкт вдарився у стіну, просто не існує (що може статися при роботі з автокраном) , Кожен етап роботи при піднятті вантажу на висоту контролюється фахівцями. Всі роботи проводяться за попередніми розрахунками, і навантаження проходить через вікно з точністю до ювелірних виробів. У той же час робота швидка та ефективна.

Промисловий альпінізм завжди був популярним і потрібним у багатьох галузях та сферах нашого життя. Якщо вам потрібні такі послуги, спочатку слід звернутися лише до добрих та надійних фахівців, які знають усі тонкощі та нюанси цієї роботи. В даний час послуги з підйому різних вантажів за допомогою промислових альпіністів все більше користуються попитом через високий рівень безпеки, високу швидкість роботи та простоту організації всього процесу порівняно з використанням важкої техніки та різних механізмів. Часто підйом вантажу мотузками набагато дешевше, ніж «класичний» спосіб підйому.

Якщо вам потрібно підняти вантаж на висоту, наші промислові альпіністи завжди у вашому розпорядженні

Наша компанія працює в галузі промислового альпінізму вже більше семи років і за цей час завоювала позитивну репутацію та відповідні відгуки клієнтів. Наші фахівці – найкращі у своїй галузі, довіряючи нам ви можете бути впевнені у безпеці та цілісності вашого вантажу.
Виконуючи роботи, пов’язані з підйомом вантажів,ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє гарантувати клієнтам високу якість послуг та абсолютну безпеку вантажу, що піднімається. Ми уважно стежимо за безпекою, завжди враховуємо всі побажання та вимоги наших клієнтів і прагнемо надати найкращі послуги в галузі промислового альпінізму. Крім того, наша компанія має можливість підтримувати та пропонувати клієнтам прийнятні ціни на всі види послуг. Початкову вартість послуги, яка вам потрібна, можна дізнатися за телефоном нашої компанії. +380975835629
Якщо вам потрібні послуги промислових альпіністів, щоб підняти вантаж, не відкладайте на потім. Зверніться до нашої компанії, і ми обов’язково допоможемо вам вирішити проблему. Якщо у вас є питання щодо наших послуг, ви можете зв’язатися з нами і отримати детальну консультацію.

ОСТАННІ НОВИНИ