Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Знай наших: Ірина Галай – перша українка, яка підкорила Еверест

Знай наших: Ірина Галай – перша українка, яка підкорила Еверест

Тендітна молода дівчина із довгим білявим волоссям і щирою посмішкою – саме так виглядає 28-річна Ірина Галай, одна із тих жінок, які можуть похвалитись не тільки вродою, а й розумом, цілеспрямованістю і залізною волею.

Ірина працює в зовсім не типовій для прекрасної статі нафтовій галузі і навесні цього року стала першою українкою, яка піднялася на вершину Евересту, найвищої гори в світі.

“Зараз готуюся до Ушби – гори на Кавказі. Я вже намагалася на неї піднятися в минулому році. Зараз я хочу зробити це дуже швидко”, – розповіла Галай в інтерв’ю для “Прямого” каналу кількома днями раніше.

Про те, як Ірина Галай вирішила займатися альпінізмом, вона відповідає так: “Побилася об заклад з товаришем і співробітником. Був футбольний матч “Барселона”- “Реал Мадрид”. Я вболіваю за “Барселону”, він – за “Реал Мадрид”. Тоді Барселона, на жаль, програла. І він мені загадав здійснити підйом на гору Казбек – а це, на хвилинку, одна з найвищих гір на крайньому сході Кавказу, висотою в п’ять цілих і трішки десятих кілометра. Але вже коли ми почали сходження, і на другий день, коли добралися до сніжної полоси і почали використовувати різні спорядження для альпінізму – я була дуже щаслива, я посміхалася весь день, адже це все навколо просто перехоплювало мені подих від захвату”.

Серед найважчих перепон та складнощів Галай називає дуже низьку температуру повітря. “Сильний холод – близько -40 на вулиці і -20 в наметі. Таких моментів багато, але я люблю цей процес, незважаючи на будь-які складнощі”, – поділилася вона.

ОСТАННІ НОВИНИ