Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Фарбуємо оцинкований дах

Фарбуємо оцинкований дах

Щоб захистити дах з оцинкованого металу від згубного впливу опадів, сонячних променів і промислових забруднень, його прийнято фарбувати. Фарбування даху не тільки продовжить термін служби покрівлі, але і зробить її більш привабливою.

Слід врахувати, що для цього діла підійде далеко не кожна фарба. Саме тому компанія Альпром і вирішила написати цю невеличку статтю-підказку – про те, чим же краще пофарбувати металевий дах, щоб він зберіг на довгі роки гарний зовнішній вигляд і чудові властивості.

Необхідність фарбування даху з оцинкованого металу

Металеві листи для даху – це один з матеріалів, які пропонуються в широкому асортименті на ринку, і заслужено користуються серед забудовників широкою популярністю. Металеву покрівлю роблять з кольорового металу, оцинкованої або чорної сталі і алюмінію (мідь застосовують дуже рідко в силу дорожнечі). Найбільшим попитом користується покрівля, що покрита оцинкованою сталлю: прямокутним і хвилеподібним листом або профілем.

Популярність металевої покрівлі зумовлюють такі її властивості, як висока довговічність і міцність. До того ж вона несприйнятлива до займання. Важливою перевагою металевого покриття покрівлі виступає невибагливість, яка виражається в протидії зростанню різних шкідливих водоростей і цвілі.

Даний матеріал також демонструє відмінні результати при значних зовнішніх впливах, таких як сильний град, сніг або дощ, низькі чи високі температури, сильні пориви вітру.. Металеве покриття відбиває сонячні промені, що допоможе вам істотно знизити витрати на охолодження покрівлі.

Підбір фарби

При виборі фарбувального складу треба враховувати деякі особливості покрівельного матеріалу, серед яких:

 

  • Сумісність.

Оскільки цинк відноситься до групи металів з високим рівнем хімічної активності, для фарбування оцинкованого даху можна використовувати далеко не всяку фарбу. Неправильно підібраний склад вступить в реакцію з цинком, що призведе до руйнування конструкції. Виходячи з зазначеного обставини, фарби слід підбирати хімічно інертну, не викликає побічні реакції з даним металом.

  • Еластичність.

Так як покрівля постійно піддається впливу ультрафіолетового випромінювання, матеріал даху розширюється, а це може призвести до порушення цілісності лакофарбового шару у разі недостатньої еластичності. Тому еластичність — обов’язкова вимога не тільки для цинкової, але і для будь-якої іншої покрівлі.

  • Зносостійкість.

Дах регулярно піддається впливу чинників механічного порядку: дощу, граду, снігових мас, накопиченого сміття і т. п. До того ж матеріал покриття повинен бути стійким до тертя.

 

ОСТАННІ НОВИНИ