Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Герметизація міжпанельних швів

Герметизація міжпанельних швів

Герметизація міжпанельних швів виконується на панельних будинках і призначена для ліквідації втрати тепла і порушення герметичності шва. Як правило, виявляють два види порушення структури шва:

 

  1. коли при правильно виконаній теплоізоляції шва порушена герметичність зовнішньої її структури, тобто відбувається проникнення атмосферної вологи в шов зі всіма витікаючими наслідками, як намокання і промерзання шва і стіни. У цьому випадку шов намокає як влітку, так і взимку;
  2. коли порушена теплоізоляція шва, тобто відбувається витік тепла через ряд причин, основною з яких є негерметичне ущільнення шва утеплювачем. У цьому випадку руйнування шва йде в наступному порядку: внаслідок витоку тепла відбувається конденсація вологи, що міститься в повітрі, в стіну. Стіна намокає, а це спричиняє втрату теплоізоляційних властивостей стіни і, як наслідок, ще більше її промерзання.

 

На практиці обидва цих порушення структури шва найчастіше трапляються одночасно. В такому випадку відбувається комплексне руйнування шва, першопричиною якого може бути як зовнішня розгерметизація шва, так і порушення теплоізоляції всередині шва. Обидва види розгерметизації тісно пов’язані між собою.

 

Для відновлення герметичності та теплоізоляції міжпанельних швів фахівці компанії Альпром застосовують комплексний підхід, вирішуючи не тільки наслідки проблеми розгерметизації, але і її технічні причини. В залежності від пори року і побажань замовника ми можемо використовувати декілька видів герметиків. Сучасні матеріали для герметизації міжпанельних швів, якими ми користуємось, витримують температуру від +50 до -50 градусів за Цельсієм.

 

Чому потрібно проводити герметизацію швів?

 

Як відомо, до будівництва сучасних монолітних будинків в нас будували залізобетонні панельні будинки. Стики (шви між панелями) герметили клоччям або замазкою. Старі технології і матеріали не відповідають будівельним вимогам сьогоднішнього дня.

 

Існують ознаки, за якими можна визначити, чи потрібна герметизація міжпанельних швів вашому будинку. Основні – промерзання, вогкість стіни, протяги.

Якщо у вашій квартирі протяг, промерзають стіни, утворюється цвіль або грибок на стінах — це означає, що у вашому будинку недостатня герметичність швів. Всередині швів є порожнини, які стають основною причиною промерзання стін в квартирі. У квартирах на останньому поверсі вода може потрапляти на стіни через покрівлю або стик між стіною будинку і козирком лоджії. У цьому випадку необхідна герметизація швів, стиків козирка і стіни. Однак найкращим рішенням буде зробити невелику покрівлю над вашим козирком з профлиста та провести герметизацію швів і стиків. При цьому ви гарантовано забудете про мокрі і промерзаючі стіни.

 

Ми пропонуємо комплексний захист вашої квартири від промерзання в зимовий період:

  • герметизація та утеплення міжпанельних швів;
  • герметизація та утеплення щілин і стиків засклених балконів, лоджій;
  • установка покрівлі над балконом або лоджії з подальшою герметизацією стиків і утепленням.

 

Якщо відстань між панелями занадто велика і герметик не тримається, шов ущільнюють, прокладаючи ущільнювач (велатерм). Також для герметизації міжпанельних швів використовують будівельну піну, заповнюючи всі порожнини між панелями. На заключній стадії ущільнений стик замазують герметиком.

 

Герметизація швів і стиків — відповідальна робота, як, зрештою, і всі будівельні роботи. Існує багато факторів, що впливають на якість герметизації швів і стиків. Необхідно правильно вибрати матеріали для вироблених робіт по герметизації швів і стиків. В залежності від марки бетону стіни, від року спорудження будівлі, той чи інший герметик може служити по-різному. Звісно, кожен господар зацікавлений у довгому терміні служби стін свого будинку. Правильно обрана технологія герметизації швів і стиків, правильно вибрані матеріали і професіоналізм працівників компанії Альпром — необхідні фактори для якісно виконаних робіт.

 

Не затягуйте з герметизацію міжпанельних швів, і Ви продовжите термін служби Вашого будинку!

Альпіністи компанії «Альпром» позбавлять Вас від промерзань і протікання у Ваших квартирах.

ОСТАННІ НОВИНИ