Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Гірлянди можуть освітлювати сад, дерева або інтер’єр і є чудовою прикрасою.

Гірлянди можуть освітлювати сад, дерева або інтер’єр і є чудовою прикрасою.

На деревах та на будинках вішають яскраві гірлянди, щоб забезпечити візуальні аспекти та унікальну гру вогнів. Мерехтливе світло гірлянди допомагає розслабитися, а завдяки йому сад виглядає дещо таємничим та дуже романтичним.

Як спланувати розташування гірлянд на деревах та будинку?

Оформляючи свій будинок чи сад гірляндою, подумайте про їх упорядкування та надійне розміщення. Слід враховувати, серед іншого, відстань між опорними точками, довжину шнура та кількість необхідних лампочок.

Садові гірлянди можна прикріплювати до:

 • дерев та кущів;

 • фасадів будівель;

 • альтанок та наметів;

 • перил та поручнів;

 • стовпів

Варто пам’ятати, що гірлянди з лампочок – чудове джерело світла. Так вони ідеально підходять як прикраса (зовнішня і внутрішня), так і тонке освітлення, що будує клімат. Будинок, внутрішній дворик або сад негайно перетворяться в приємний простір, де ви захочете провести час. Більше того, вони пристосовані до мінливих погодних умов, таких як коливання температури або можливі механічні пошкодження, тому можуть успішно замінити традиційне освітлення саду. Варто додати, що світлодіодні лампочки не нагріваються, тому гірлянди можна також повісити в невеликих приміщеннях, наприклад, на наметах або теплицях – не турбуючись про підвищення температури.

Гірлянди добре виглядають підвішеними:

 • навколо вікон та дверей будинку;

 • на балконі та терасі – вони освітлюють простір;

 • у спальні – вони будують інтимну атмосферу;

 • в офісі – як незвичайна прикраса;

 • у наметах, альтанках та невеликих об’єктах садової архітектури;

 • в садах – під час заходів на свіжому повітрі або як основне джерело світла;

 • як прикраса у весільних залах.

За допомогою гірлянди ви зможете елегантно розділити простір за функціями – вказати місця для танців, їжі або ігрового куточка для дітей – під час весіль на свіжому повітрі та бенкетів. Мотузки вогнів також чудово підходять для маркування комунікаційних маршрутів та визначення меж, на яких відбувається подія. Можливо, буде чудова ідея розділити простір за кольором, це працює особливо під час дитячих заходів. Варто пам’ятати, що, використовуючи барвисті світлі гірлянди, ви можете створити справді дивовижну атмосферу. Існує кілька способів повісити гірлянди, варто вибрати той, який адаптується до характеру події та забезпечує оптимальну кількість світла.

Які гірлянди вибрати?

Відповісти на вищезазначене питання зовсім не складно. Планувати потрібно лише в тому випадку, якщо вони будуть служити основним джерелом світла, елементом, що освітлює простір, або є ефективною прикрасою. Доступні як кольорові лампочки, так і ті, що випромінюють нейтральне біле світло. Перші працюватимуть на різних танцювальних заходах та в дитячому колективі, тоді як білий використовується зазвичай у весільних композиціях. Описані освітлювальні прикраси не тільки приємні та функціональні, але й вписуються в останні тенденції, тому якщо ви дбаєте про елегантну весільну вечірку в модній атмосфері – варто розвісити гірлянди. Більше того, гілка лампочок в нейтральних кольорах забезпечить прекрасний фон для весільних фотографій. Також добре звернути увагу на колір кабелю. Зелений або чорний, краще використовувати в саду, де вони не будуть помітні на тлі рослинності. Білий, добре працює в інтер’єрах, теплицях та наметах.

Незалежно від майбутнього використання легких гірлянд, вони повинні бути високої якості та відповідати стандартам безпеки. Тому перед покупкою добре спочатку перевірити технічні параметри та вибрати такі гірлянди-лампочки, які не тільки виглядають красиво та блищать, але й безпечні для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Наші професійні промислові альпіністи можуть зробити ваше свято красивим та світлим, звертайтеся за рекомендаціями та додатковими запитаннями за телефоном +38‎(097)583-56-29. Ми раді будемо вам допомогти, адже наша робота завжди на висоті!

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]