Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Капітальний ремонт покрівлі

Капітальний ремонт покрівлі

Дах вважається головним елементом будь-якої будівлі, від якості якого залежить безпечне та комфортне життя людей. Найбільш професійний монтаж даху не дає гарантії вічного існування, з часом приходить термін ремонтних робіт.

Основною функцією покрівлі є захист будинку від згубного впливу зовнішнього середовища – опадів і ультрафіолетового випромінювання. На дах будівель в умовах нашого клімату доводиться дуже велике навантаження: волога від дощу, град, вітер, тиск снігу і сонячна радіація. Додайте сюди різницю температур в теплу і холодну пору (багаторазові замерзання і відтавання), бруд і агресивні гази в атмосфері. Ось чому саме покрівля «старіє» в будинку швидше за все. І не важливо, металева це покрівля чи м’яке бітумне або синтетичне покриття – руйнування все одно неминуче.

Однак є ще одна причина, по якій покрівля починає давати течі – початкове використання неякісних матеріалів. Все це веде до капітального ремонту даху.

Коли варто робити ремонт покрівлі?

Його бажано робити влітку або в теплу погоду, тобто, до того моменту, коли дах почне протікати і це принесе господарям серйозні проблеми. Навіть якщо такий  запобіжний захід здається Вам трохи передчасним, в майбутньому це допоможе зберегти будинок в цілісності. Адже вода, що капає зі стелі, може завдати чимало шкоди як майну, так і стінам і підлозі.

Плановий капітальний ремонт покрівлі – це, перш за все, заміна непридатних листів покрівельного матеріалу, всіх або тільки частково. Коли проблема з покриттям більш масштабна, проводять його повний демонтаж, заміну теплоізоляції, а потім відновлення гідро- і пароізоляції. Деформації або руйнуванню можуть бути піддані і такі частини покрівлі як козирки, відливи, фронтальні та бічні планки і рейки, водостічні системи, а також деякі косметичні доповнення, що представляють швидше декоративну цінність.

Капітальний ремонт покрівлі

Ремонт покрівлі може бути поточним, аварійним та капітальним. Капітальний – найскладніший і найдорожчий вид ремонту, який може бути необхідний з наступних причин:

  • серйозне занепад покрівлі через «старіння»;
  • значне пошкодження під впливом корозії, пожежі, механічних факторів;
  • наявність серйозних дефектів в конструкції даху або його окремих частин.

Капітальний ремонт зачіпає всі частини покрівельної конструкції. Кошторис на ремонт покрівлі в цьому випадку обов’язково буде включати такі види робіт, як:

  • демонтаж старого покрівельного покриття;
  • розбирання підтримуючих конструкцій та зведення нових;
  • ремонт або заміна тепло- і гідроізоляції;
  • відновлення колишнього вигляду покрівлі.

Після повної заміни всього покрівельного матеріалу господарі надовго забудуть про наступний ремонт, необхідний він буде ще дуже нескоро – головне використовувати перевірені, якісні матеріали. Пам’ятайте, навіть капітальний ремонт покрівлі може не вирішити проблеми протікання, якщо він був зроблений недостатньо професійно. Обслуговування та ремонт даху має проводити кваліфікований персонал.

 

ОСТАННІ НОВИНИ