Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтаж освітлювальних приладів

Монтаж освітлювальних приладів

Художня архітектурна підсвітка будівель вирішує не тільки естетичні, але і практичні завдання. Вигідно підкресливши фасад будівлі, елементи підсвічування можуть забезпечити хороше освітлення прилеглої території. Архітектурна підсвічування – простір для творчої фантазії і реалізації неординарних художніх рішень. Монтаж освітлювальних приладів вимагає точного виконання всіх технічних вимог і може бути реалізовані тільки фахівцями.

Організація декоративного освітлення будівлі надає великий фронт робіт, в тому числі і висотних. Таке завдання вимагає відповідального підходу до вибору виконавця. Звичайно, важливо, щоб працівники були спеціалістами в області світлотехніки, професійно підходили до монтажу та дотримання техніки безпеки при роботі з електрообладнанням.

Не менш актуальна вимога для таких завдань – навик роботи на висоті. Бригада, безпосередньо займається монтажем освітлювальних елементів, повинна забезпечити безпеку собі і перехожим, а також не порушувати цілісність архітектурних елементів фасаду.

Очевидно, що досвідчені промислові альпіністи нашої компанії впораються з такою роботою найкращим чином. Професіонали працюють оперативно, зручне мобільне спорядження забезпечить легкий доступ до будь-якої ділянки фасаду. З огляду на те, що промислові альпіністи працюють зі своїм спорядженням без необхідності залучення спецтехніки, вартість таких робіт відносно невисока.

Різновиди архітектурного освітлення та монтаж освітлювальних приладів

Залежно від характеру будівлі і індивідуальних побажань замовника монтаж освітлювальних приладів може відрізнятися за типом розподілу світлового потоку і освітлювальних елементів.

 • Загальне заповнення світлом.
  Елементи освітлення високої потужності забезпечують загальне освітлення фасаду, яскравістю, як в світлий час доби. Такий тип освітлення поширений для освітлення пам’яток, фасадів кафе чи магазинів. Потужне світло прожекторів робить його неприйнятним для освітлення житлових будинків.
 • Локальне освітлення.
  Така підсвітка виділяє і підкреслює окремі архітектурні елементи фасаду – арки, колони, карнизи, балкони. Тут використовуються прожектори середньої потужності і лампи з малим кутом розсіювання потоку.
 • Контурне підсвічування.
  Розміщені вздовж контурних ліній будівлі освітлювальні елементи підкреслюють пропорції споруди і виділяють особливості його геометрії. Таке освітлення досягається за допомогою накладних настінних джерел світла з розсіяним світловим потоком.

Зазвичай обраний тип освітлення реалізується декількома видами освітлювальних приладів:

 • люмінесцентні лампи застосовні для підсвічування багатоповерхових будівель і торгових центрів;
 • металогалогенні світильники або прожектори успішно справляються з освітленням території і підсвічуванням рекламних вивісок і щитів;
 • неонова підсвітка актуальна для будь-якого виду зовнішньої реклами та фасадів зі складними елементами і химерними обрисами;
 • світлодіодні трубки, модулі, прожектори, лампи, матриці знайшли широке застосування в організації підсвічування сучасних міських споруд, для підкреслення контурів і форм.

ОСТАННІ НОВИНИ