Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Що потрібно для вдалого зрізання дерева?

Що потрібно для вдалого зрізання дерева?

При вирубці дерева надзвичайно важливі правильні прийоми роботи. Вони служать для забезпечення безпечних умов праці, а також підвищують ефективність.


1. Плануйте заздалегідь.

Якщо плануєте зрізати дерево бензопилою, то підготовка займе тривалий час.
Спершу вам потрібно зрозуміти чи через ваш приватний участок проходить дорога або іноді ходять пішоходи, а також можливі лінії електропередач, чи збудовані будівлі. Адже вам потрібно буде розмістити обладнання та транспорт для вивезення зрізаного дерева, а також сміття. Також обов’язково розмістіть попереджувальні знаки, якщо вам відомо, що ділянка перетинається дорогою або через неї проходить багато людей щодня.

2. Перевірте напрям вирубки.

Щоб зрозуміти куди впаде дерево вам потрібно уважно за ним поспостерігати. Зверніть увагу як виглядають та ростуть гілки? Також врахуйте напрям вітру. Якщо ви не впевнені у природньому напрямку схилу, відійдіть від дерева та використайте будівельний висок. Очистіть ділянку навколо дерева в напрямку вирубки. Також перевірте ділянку за деревом у двох напрямках близько 45 градусів, вирахуйте свій шлях відстані падіння гілок та деревини.


3. Транспорт для вивезення.

Очистивши місцевість, встановіть попереджувальні знаки та прорахуйте напрямок вирубки та шляху для виїзду. Якщо ж ви будете вивозити деревину та сміття своїм автомобілем, вам потрібно буде перевірити чи вистачає палива для виконання запланованих завдань. Адже якщо машина невелика вам потрібно буде декілька разів вивозити деревину із вашої території.


4. Початок робіт.

Для безпечної роботи вам потрібно очистити стовбур від гілок, які б могли заважати правильній обробці дерева. Найбезпечніший спосіб зрізання — це обробляти з верху в низ. Якщо стовбур очистили до висоти плечей, тоді можна приступити до зрізання дерева. Також одним із важливих пунктів є перевірка дерева на наявність захворювань.
Якщо виявиться, що деревина м’яка або знебарвлена і якщо дно стовбура виглядає набряклим або хворим, слід бути обережним. Це доказ того, що у дереві є захворювання, тому волокна можуть бути ослаблені. Якщо ви виявили хворе дерево тоді обрізайте під таким кутом щоб дерево могло не зламатися під вашою вагою, для покращення вашої безпеки слід використовувати лебідку. Загнивання зазвичай відбувається у вищих частинах дерева, тому одним із варіантів було б вирізати дерево нижче дупла.

Існує кілька різних інструментів для вирубки дерев, які ви можете використовувати під час вирубки. Розмір дерева визначає тип обладнання, яке вам знадобиться. Найменші дерева зазвичай не потребують потрібності багатьох інструментів для вирубки. Для високих дерев вам знадобиться бензопила, мотузка, лебідка, та інші додаткові інструменти якщо обрізану деревину ви плануєте використати як матеріал для ще чогось.

Робимо висновок — обрізкою дерева можливо займатися самостійно, але вам потрібно мати у своєму арсеналі достатню кількість дорогих необхідних інструментів, багато вільного часу який піде на саму роботу, а також висіння на великій висоті, та ще багато різних незручностей які самостійно робити без досвіду важко. Тому найкращою безпечною та фінансово витратною альтернативою є замовлення послуги “Зрізання дерева” , до вас приїдуть професіональні промислові альпіністи, які є уже підготовленими до цього процесу роботи, із своїм обладнанням та транспортом. Вам не потрібно буде ні про що турбуватися. Адже наша робота завжди на висоті!!!
Телефонуйте +38‎(097)583-56-29 завжди раді вам допомогти!

ОСТАННІ НОВИНИ